Wesele w Plenerze

Przyjazd 29 05- 2023
Wyjazd 30 05- 2023
Ślub i wesele to jedyne tego rodzaju zdarzenia, których przygotowanie warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Nasze wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze, w tym dania przygotowywane przez mistrzów kuchni, a także zorientowanie na potrzeby Gości sprawia, że wesela z nami są zawsze udane!

Pałac i jego otoczenie kreują romantyczną przestrzeń, która w naturalny sposób sprzyja organizowaniu uroczystości o podniosłym charakterze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej kameralnego obiadu weselnego, ceremonii zaślubin czy wystawnego balu weselnego. Zapraszamy nawesele pod warszawą.
Magiczna atmosfera Pałacu Zegrzyńskiego sprzyja organizowaniu uroczystych przyjęć. Jednak przede wszystkim jest to doskonałe miejsce na zorganizowaniewesela w plenerze pod Warszawą. W ofercie przewidziane są bale weselne od 50 do 200 gości, a także kameralne obiady weselne i uroczystości zaślubin. Obsługa Pałacu zapewnia liczne udogodnienia, które sprawią, że ten wyjątkowy czas będzie wolny od problemów. Co więcej, na nowo zaślubionych małżonków czeka wiele miłych niespodzianek oraz prezentów.
Pałac jest w pełni przygotowany na wystawne uroczystości. Zarówno wnętrze jak i rozległe ogrody utrzymywane są z dużą dbałością o detale. Jako, że przestrzeń wokół pałacu jest przestronna, w pobliżu znajduje się również parking, który bez problemu pomieści samochody wszystkich gości. Dodatkowo, korzystna lokalizacja umożliwia wygodne dotarcie do obiektu z Warszawy, gdyż Pałac znajduje się w odległości jedynie 30 km od stolicy.
Swobodne położenie i elegancki wystrój Pałacu Zegrzyńskiego tworzą niemalże idealną atmosferę na organizowanie wesel w plenerze. Luksusowe pokoje i apartamenty będą doskonałym miejscem na nocleg zarówno dla nowożeńców, jak i ich gości. Ponad to, hotelowa restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej oraz przepyszne desery. 
Pałac w Zegrzu ugości nie tylko przyjezdnych, ale przede wszystkim Państwa Młodych. Oprócz doskonale przygotowanego menu, na nowożeńców czekają liczne niespodzianki. Jedną z nich jest możliwość wykonania darmowej sesji zdjęciowej na terenie Pałacu. Z całą pewnością taka pamiątka obudzi piękne wspomnienia po latach wspólnego małżeństwa. Para Młoda planująca bal weselny może spodziewać się również darmowego apartamentu dla nowożeńców oraz powitalnego drinka dla wszystkich gości. Wyjątkowym podarunkiem od Pałacu jest także kolacja dla dwojga w pierwszą rocznicę ślubu.
Dodatkowe zniżki podczas organizacji wesela w plenerze:
Darmowy posiłek dla dzieci do 3 roku życia
50% zniżki na posiłki dla dzieci do 12 roku życia
Rabat 10% na przyjęcia organizowane w piątki
Rabat 50% dla członków zespołu muzycznego, fotografa i kamerzysta
Pałac Zegrzyński jest miejscem, które posiada niezwykły urok. Ten zaś zapewnia magiczną atmosferę podczas przyjęć organizowanych w ogrodzie. W żadnym innym miejscu wesele w plenerze pod Warszawą nie mogłoby być bardziej bajkowe.

Informacje i rezerwacja:
tel kom. 885 500 402
e-mail: 
sprzedaz@palac-zegrzynski.pl
tel. 22 793 12 75

Pokaż na mapie
Instagram - widget