Oferta

Przyjazd 23 09- 2023
Wyjazd 24 09- 2023
Sale konferencyjne znajdują się w zabytkowej Oficynie Carskiej, w otoczeniu parku ze starodrzewem, oddalonej 50 metrów od budynku Pałacu. Wszystkie posiadają dostęp do światła dziennego, a z części z nich można podziwiać piękny widok nad Zalew Zegrzyński.
Sala Myśliwska o powierzchni 60 m2
Sala Książęca o powierzchni 56 m2
Sala Oficerska o powierzchni 20 m2
Sala Magnacka o powierzchni 20 m2
Dodatkowo na potrzeby szkoleń i innych spotkań udostępniamy Oranżerię w budynku Pałacu.
Ośrodki konferencyjne przyzwyczaiły klientów do minimalistycznych, modernistycznych pomieszczeń. W centrach dużych miast przestrzeń jest droga, więc sale projektuje się tak, by zapewniały maksymalną efektywność tj. by mogły pomieścić jak najwięcej osób zapewniając wzgledny komfort. Ma to swoje, dość liczne, wady. Pomieszczenia często umieszczone w centrum budynku, bez dostępu do światła dziennego, wentylowane jedynie za pomocą klimatyzacji, mogą wywoływać klaustrofobiczne odczucia.
Oferta Pałacu w Zegrzu jest alternatywą dla wielkomiejskiego pośpiechu i nowoczesnej architektury. Piękny XIX wieczny budynek położony nad Zalewem Zegrzyńskim umożliwia Państwu organizację konferencji z klasą, w tradycyjnej oprawie historycznych wnętrz. Jednocześnie zapewnia bogate zaplecze nowoczesnych technologii potrzebnych do organizacji spotkań. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego pragnącego organizować konferencje pod Warszawą - w bliskości miasta, lecz jednocześnie w bardziej wyrafinowanej atmosferze.
Neorenesansowy kompleks został wzniesiony w otoczeniu 17 hektarowego parku ze starodrzewem. Lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim gwarantuje bogate doznania estetyczne. Spacery po terenie hotelu umożliwiają odpoczynek w otoczeniu przyrody. Pałac oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w apartamentach, pokojach de luxe lub superior z bogatym, tradycyjnym wystrojem, a także posiłki w hotelowej restauracji, gotowe zaspokoić podniebienie każdego smakosza. Położenie Zegrza w odległości 30km od stolicy pozwala zorganizować konferencję pod Warszawą, jednak w odległości umożliwiającej szybką komunikację
Pragniemy Państwa zachęcić do organizacji spotkań biznesowych, naukowych czy kulturalnych w kameralnej atmosferze Pałacu Zegrzyńskiego.Sale konferencyjne znajdują się w Oficynie Carskiej – jednym z zabytkowych elementów pałacowego kompleksu. Dodatkowo, na potrzeby szkoleń lub innych spotkań istnieje możliwość udostępnienia gościom Oranżerii.
Pałac w Zegrzu to idealne miejsce by organizować konferencje pod Warszawą w otoczeniu przyrody i historycznej architektury. Wybór takiej lokalizacji to dowód wysublimowanego gustu oraz dbałości o komfort i atmosferę spotkania.

Informacje i rezerwacja:
tel kom. 885 500 402
e-mail:
sprzedaz@palac-zegrzynski.pl
tel.22 793 13 65

Pokaż na mapie
Instagram - widget