Oferta

FERIE W PAŁACU

Ferie Zimowe w Pałacu Zegrzyńskim to przede wszystkim dla rodziców odpoczynek, ucieczka od zgiełku miasta, wspaniała atmosfera i najpiękniejsze chwile z bliskimi, a dla dzieci chwile pełne fantastycznych atrakcji. Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych w zabytkowych wnętrzach XIX-wiecznego Pałacu. 

Czytaj więcej

WALENTYNKI W PAŁACU

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.”
A. de Saint-Exupery
Kierując się ta ideą dajmy w ten wyjątkowy dzień naszej drugiej połówce trochę siebie, trochę swojego czasu, uwagi, swoją miłość. Spędźcie ten czas razem ciesząc się sobą w sposób wyjątkowy.

Czytaj więcej

KOBIETA KOBIECIE

Zachęcamy wszystkie kobiety: przyjaciółki, córki, mamy, babcie, koleżanki do spędzenia dnia kobiet w Pałacu Zegrzyńskim. Zapraszamy do XIX wiecznego Pałacu położonego malowniczo nad Zalewem Zegrzyńskim na weekend pełen relaksu, spokoju i wytchnienia. Świętujmy ten dzień w damskim gronie w miejscu, które zachwyci swoją duszą, pozwoli na chwilę oderwać się od codzienności i zatracić się w pałacowym klimacie. 

Czytaj więcej

WYJĄTKOWE ZARĘCZYNY

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych zaręczyn w Pałacu Zegrzyńskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy pakiet z aranżacją tego magicznego wieczoru. Romantycznie przygotowany pokój, kolację w blasku świec w oranżerii pałacowej bądź pod gołym niebem, dedykowanego kelnera, otoczenie natury i błogiej ciszy. Zajmiemy się organizacją każdego szczegółu, aby ten dzień na zawsze pozostał w waszej pamięci.

Czytaj więcej

ZADBAJ O SIEBIE

Jesień tuż tuż, proponujemy zatem skorzystanie z pakietu "Zadbaj o siebie". Z dala od miejskiego zgiełku zadbamy o wasze zmysły: "dotyk" - porwiemy w podróż do wyjątkowego świata masazu, "zapach" - ukoimy aromatem olejków eterycznych, "słuch" - rozluźnimy sączącą się w tle kojącą muzyką, "smak" - zaskoczymy kulinarnie, "wzrok" - widokiem na jezioro i ogórd wprawimy w błogi nastrój i pomożemy zapomnieć o zmęczeniu. 

Czytaj więcej

ROMANTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Pałacu Zegrzyńskim. Zatrzymujemy dla was czas żebyście  mogli w chwilach  spokoju i ciszy docenić siebie nawzajem, uciec od zgiełku w romantyczny pałacowy klimat...

Czytaj więcej